-7%Світлодіодний світильник Ardero AL6121ARD 72W STORIA
- В наявності
- Код: 80040
4 800 ₴
4 464 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Ardero AL6121ARD 72W STORIA
Нові моделі декоративних SMART світильників з функцією підсвітки стелі від Ardero дарують вашому інтер'єру не тільки сучасний стиль, але і надзвичайні функціональні можливості. Ознайомтеся із перевагами та особливостями світильника Ardero AL6121ARD 72W STORIA:
Переваги та Особливості:
Дизайн: Вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо.
Декоративна підсвітка стелі: Моделі мають додатковий режим декоративного підсвічування, при якому стеля перетворюється на справжнє казкове зоряне небо.
Високоякісні матеріали та комплектуючі: Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу.
Керування світлом: Оснащені функцією керування режимами свічення для належної адаптації до вашого настрою та обстановки.
Якісне світло: Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів, а правильне розташування світлодіодів зберігає однорідність свічення без виникнення темних зон.
Економічність: Сучасний світлодіодний світильник дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті: Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Створіть унікальну атмосферу в вашому приміщенні за допомогою світлодіодного світильника Ardero AL6121ARD 72W STORIA, який поєднує в собі естетику та функціональність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Чорний, Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 11 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4650 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 см |
| Довжина | 1030 см |
| Ширина | 1030 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-6500К |
- Ціна: 4 464 ₴









