
Світлодіодний світильник Ardero AL6122ARD 45W STORIA
- Немає в наявності
- Код: 80041
3 392 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нові моделі декоративних SMART світильників з функцією підсвітки стелі.
Переваги та особливості світильників:
Дизайн. Вишуканий сучасний геометричний дизайн зі стразами дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Декоративна підсвітка стелі. Моделі мають додатковий режим декоративного підсвічування при якому стеля перетворюється на справжнє казкове зоряне небо
Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Керування світлом оснащені функцією керування режимами свічення
Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 45 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2580 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 725 см |
| Ширина | 725 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-6500К |
- Ціна: 3 392 ₴









