Новинка
-5%
-5%Розетка одинарна із заземленням з USB+USB-C чорний графіт VIDEX BINERA
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27865/ VF-BNSK1GUC-BG
679 ₴
645,05 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Напруга, яку можуть видавати USB виходи:
- 1xUSB-A - DC 5В, 2.4А;
- 1xUSB-С - DC 5В, 2.4А.
Загальна вихідна потужність при одночасному використанні всіх портів USB та USB-C - складає DC 5В, 2.4А.
Призначення і застосування виробу
Виріб призначений для одночасної зарядки мобільних пристроїв і підключення пристроїв змінного струму до розетки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Матеріал контакту | Бронза |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Основні | |
| Модифікація: | Модифікація:Одинарна EU + 1хUSB-A + 1xUSB-C |
| Напруга USB: | DC 5V, 2.4A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | USB + USB-C |
- Ціна: 645,05 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні







