
LED-панель 600х600 36 Вт 5000К IP20 3600Lm
- В наявності
- Код: 1022614
489 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED панель 600х600 36 Вт 5000К IP20 3600Lm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Клас якості | Standart |
| Матеріал плафонів/ абажура/ підвісок | Пластик |
| Напруга в мережі | 220 В |
| Робоча напуга | AC160-242V |
| Світловий потік | 3600 Lm |
| Температура світіння | 5000 K |
| Тип монтажу | Врізний; Вбудований |
| Тип обладнання | Світлодіодна панель |
| Тип приміщення | Для магазину; Для офісу; Для кафе; Для бару |
| Форма плафонів/ абажура/ підвісок | Квадрат |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Метал |
- Ціна: 489 ₴




