
Світлодіодна стрічка RGB 24V AVT СОВ 672LED/м IP20
- В наявності
- Код: 1022568
315 ₴/м
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка RGB 24V AVT СОВ 672LED/м IP20
Цей товар продається бобінами по 5 м. Ціна за 1 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 3,125 см |
| Кут світіння | 180° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -25 °C — +60 °C |
| Робоча напуга | 24 V |
| Світловий потік на метр | 1300 Lm/m |
| Температура світіння | 2700-3500 K |
| Тип діода | COB |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
- Ціна: 315 ₴/м



