
Світлодіодна стрічка зелена 24V СОВ 320LED/м IP20
- Немає в наявності
- Код: 1022565
106,58 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка зелена 24V СОВ 320LED/м IP20
Цей товар продається бобінами по 5 м. Ціна за 1 м
Світлодіодна стрічка зелена 24V COB 320LED/м IP20 - це стильний та ефективний спосіб освітлення для вашого приміщення. За рахунок великої кількості діодів та їх малого розміру створюється ефект суцільного світіння.
Де застосовуються світлодіодні стрічки COB 24В?
Зелену світлодіодну стрічку COB 24B використовують для підсвітки самих різних об’єктів. Вона підходить для освітлення різних зон, включаючи кухню, ванну кімнату, або робочий стіл. Вона також може використовуватись і для декоративного підсвічування меблів або архітектурних елементів.
Переваги світлодіодної стрічки COB 24В
Серед переваг цієї стрічки слід відмітити:
- Висока яскравість світла.
- Тривалий термін експлуатації.
- Компактні розміри.
- Гнучкість, що значно розширює експлуатаційні можливості стрічки.
Монтаж світлодіодної стрічки
Монтаж зеленої світлодіодної стрічки COB 24В досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку буде кріпитися стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотній стороні стрічки і приклеїти до поверхні. Підключення до блоку живлення (БЖ) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 24В, забезпечуючи правильну полярність (+ та -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Зелений |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип діода | COB |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Робоча напуга | 24 V |
| Робоча температура | -25 °C — +60 °C |
| Клас якості | Standart |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Кут світіння | 180° |
| IP захист | IP20 |
- Ціна: 106,58 ₴/м




