Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка відкритого типу(IP20).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 5м мм |
| Колір свічення | білий |
| Кратність різки | 50 мм |
| Кількість кластерів | 100 |
| Кількість світлодіодів | 60SMD/м шт. |
| Напруга, В | 12 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 4,8 |
| Світловий потік | 5Lm/1LED |
| Струм в бухті | 2000mA |
| Струм в кластері | 20mA |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
- Ціна: 225 ₴



