
Шинопровід для низьковольтних трекових світильників Feron CABM1001 чорний вбудований 3м
- Немає в наявності
- Код: 01930
2 791 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Шинопровід для низьковольтних трекових світильників Feron CABM1001 чорний вбудований 3м
Доповнення модельного ряду шинопроводу САВМ1001 новою довжиною - 3м
Шинопровід призначен для монтажу магнітних систем освітлення.
Магнітні низьковольтні трекові системи - це найсучасніша система освітлення, яка завдяки безлічі переваг може використовуватися як в побутовому, так і в комерційному освітленні. Особливо вдало такі системи виглядають у інтер’єрах типу hi-tech, loft та мінімалізм.
Нова довжина 3м дозволяє уникати необхідності використовувати з‘єднувачі або використовувати їх рідше
Особливості використання та монтажу.
Шинопроводи CAMB1001 можуть бути відрізані у будь-якому місці, але під кутом 90˚ до поздовжньої площини. Шинопроводи не мають отворів для введення кабелю та для кріплення їх до поверхні. При монтажі необхідно просвердлити отвори у потрібному місці. Для з’єднання шинопроводу та для передачі живлення з однієї секції на іншу використовуються додаткові аксесуари, які купуються окремо.
Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників. Комплектація шинопроводів передбачає декоративні вставки на всю їх довжину, що виконують як декоративну функцію, так і функцію додаткового захисту людини та домашніх тварин.
Комплектація: Торцева заглушка – 2 шт., фронтальна заглушка – 1 шт., набір для монтажу – 1 шт.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 47 мм |
- Ціна: 2 791 ₴

