
Ремкомплект для світильника коло 48W 306х306 мм 4650Lm 5000K
- Готово до відправки
- Код: 1022686
302 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремкомплект для світлодіодних світильників – це змінна деталь, що використовується при ремонті світильників та замінює собою джерело світла (світлодіодний модуль) та драйвер.
Ремкомплекти - зручні елементи для ремонту світильників.
Виріб поєднав у собі унікальні характеристики світлодіодів (низьке енергоспоживання, високу яскравість світлового потоку) та легкість монтажу (може монтуватись на магніти чи за допомогою шурупів).
Ремкомплект має мале тепловиділення. Вмикається відразу, без пауз на розігрів. Не випромінює ультрафіолет. Не виділяє шкідливих речовин у тому числі ртуті.
Ступінь захисту – IP20 (без захисту).
УВАГА!! Ступінь захисту від ураження струмом – 0, тому щоб уникнути ураження електричним струмом обов’язково необхідно встановлювати їх в корпус світильника.
Комплектація
- Світлодіодний модуль з драйвером – 1 шт.
- Інструкція з експлуатації – 1 шт.
Файли та інструкції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Дополнительные характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип обладнання | Ремкомплект |
| Розмір | 306х306 мм |
| Світловий потік | 4650 Lm |
| Робоча напуга | 220 V |
| Робоча температура | -20°С - +45°С |
| Температура світіння | 5000 K |
| Кут світіння | 180° |
| IP захист | IP20 |
- Ціна: 302 ₴


