
Світлодіодний лінійний світильник 52см USB на акумуляторах з магнітами
- Немає в наявності
- Код: 1022708
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник акумуляторний для аварійного освітлення
Портативний акумуляторний світильник чудово підійде для освітлення під час виїздів на природу, в гаражі, підсвічування торгових точок. LED світильник має 3 режими роботи (яскравий, середній і стробоскоп). Час роботи світильника на одному заряді може досягати 6,5 годин.
Заряджається від адаптера телефону, павербанка, комп'ютера через USB шнур.
Особливості:
- може заряджатися від адаптера, павербанка, ноутбука;
- 3 режими роботи;
- світить на одному заряді до 6,5 годин;
- наявність гачка забезпечує зручність при кріпленні на стіну;
- 2 магніти, які дають змогу кріпити світильник до металевих поверхонь;
- досить легкий простий у використанні.
Основні характеристики:
- Матеріал корпусу світильника - ABS пластик, він стійкий і практичний до зовнішнього впливу.
- Тип батареї: літій-іонний акумулятор.
- Акумулятор: 5V 1800mAH.
- Розміри корпусу: 522*40*22 mm.
- Температура світла: 6000 K (холодне біле світло).
- Час роботи: До 6,5 годин.
- Можливість заряджати через micro USB: так.
Комплектація:
- LED лампа — 1 шт.
- Кабель заряджання micro USB — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Розмір | 522x40x22 мм |
| Світловий потік | 350 Lm |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Лінійний |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Елементи живлення | Акумулятор |
- Ціна: 188 ₴










