
Світлодіодний SMART світильник Ardero AL6440ARD SOFT S 105Вт
- Немає в наявності
- Код: 80248
2 205 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний SMART світильник Ardero AL6440ARD SOFT S
Нові моделі декоративних SMART світильників
Переваги та особливості:
Дизайн. Вишуканий сучасний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
Ефект подвійного кольору. При встановленні світильника можна обрати варіанти зміни колірної температури відповідно до потреб та сценарію освітлення в приміщенні. Доступні варіанти однієї колірної температури 3000К-4000К-6500К або мікс кольорів 3000K+6500K 6500K+3000K-4000К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 105 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 8350 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 560 см |
| Ширина | 560 см |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-6500К |
- Ціна: 2 205 ₴





