-10%Світлодіодний SMART світильник Ardero AL6460ARD SOFT R
- В наявності
- Код: 80250
2 943 ₴
2 648,70 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний SMART світильник Ardero AL6460ARD SOFT R
Нові моделі декоративних SMART світильників
Переваги та особливості світильників:
Дизайн. Лаконічний сучасний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо.
Додаткова підсвітка основи світильника. В світильниках присутнє додаткове пурпурове підсвічування основи світильника
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Ефект подвійного кольору. При встановленні світильника можна обрати варіанти зміни колірної температури відповідно до потреб та сценарію освітлення в приміщенні.
Режими колірних температур:
Режим 1 WARM
- мікс кольорів 3000K+6500К +синій
- моно колір 6500К +синій
Режим 2 WHITE
- мікс кольорів 4000К +фіолетовий
- моно колір 4000К +фіолетовий
Режим 3 COLD
- мікс кольорів 6500К +3000К+3000К
- моно колір 3000К+3000К
Нічник
- мікс кольорів 4000К +фіолетовий
- моно колір 4000К +фіолетовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 120 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 9550 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 780 см |
| Ширина | 605 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-6500К |
- Ціна: 2 648,70 ₴





