Новинка
-10%
-10%Прямий з'єднувач Ardero LD4010 ULTRA до накладного шинопроводу CAB1400
- В наявності
- Код: 80105
110 ₴
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямий з'єднувач Ardero LD4010 ULTRA до накладного шинопроводу CAB1400
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від виробника та моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 99 ₴

