Новинка
-10%
-10%Кутовий з'єднувач - одна площина Ardero LD4024 ULTRA для вбудованого шинопроводу CAB1404
- В наявності
- Код: 80113
1 449 ₴
1 304,10 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий з'єднувач - одна площина Ardero LD4024 ULTRA для вбудованого шинопроводу CAB1404
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від виробника та моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 78 мм |
- Ціна: 1 304,10 ₴

