Новинка

Трансформатор (драйвер) для трекових світильників Ardero LB48U ULTRA 100Вт 48В
- В наявності
- Код: 80117
1 232 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформатор (драйвер) для трекових світильників Ardero LB48U ULTRA 100Вт 48В
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від виробника та моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 489 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220 В, 48 В |
| Стан | Нове |
| Тип вироби | Трансформатор |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 1 232 ₴

