Новинка

Ввід живлення Ardero LD4000 ULTRA для магнітних низьковольтних трекових систем
- Немає в наявності
- Код: 80114
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ввід живлення Ardero LD4000 ULTRA для магнітних низьковольтних трекових систем
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від виробника та моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220 В, 48 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Трансформатор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 155 ₴

