-10%Прямий з'єднувач з вводом живлення Ardero LD4010-W ULTRA до накладного шинопроводу CAB1400
- В наявності
- Код: 80109
210 ₴
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямий з'єднувач з вводом живлення Ardero LD4010-W ULTRA до накладного шинопроводу CAB1400
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від виробника та моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220 В, 48 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Трансформатор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 189 ₴

