
LED світильник лінійний магістральний VIDEX BNL02 50W 1.2М 5000K 220V Black
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27983/ VL-BNL02-50125B
2 079 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник лінійний магістральний VIDEX 50W 1.2М 5000K – призначений для загального освітлення приміщень (офісів, магазинів, торгівельних площ, складських та виробничих приміщень та ін.). Використовувати слід тільки в приміщені так як світильник не має додаткового захисту від пилу та вологи. Має широкий діапазон робочої температури і напруги. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Дозволяє з'єднати декілька світильників між собою в суцільну магістраль чи геометричну фігуру, для втілення дизайнерського задуму при освітленні приміщення. Простий у монтажі та з'єднанні, а для підключення необхідно використовувати спеціальний кабель живлення - VL-BNL02-F01B (в комплект не входить!). Перевагою слугує те, що під час з'єднання декількох світильників між собою вам необхідно використати всього один кабель живлення для того, щоб запрацював весь ланцюг і прослідкувати, щоб загальне навантаження з'єднаних світильників не перевищувало потужність 1000Вт!
ВАЖЛИВО! В комплект входить один "холостий" з'єднувач, який необхідно обо'язково використати під час з'єднання декількох світильників між собою в суцільне коло чи іншу замкнуту фігуру для запобіганню короткого замикання світильників. Холостий з'єднувач додатково позначений спеціальною наліпкою на корпусі для виокремлення його серед інших.
Світильник не містить ртуті. Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату та алюмінію, що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від пилу та вологи - IP20, тільки для використання в приміщені. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Має світловіддачу - 100Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5000Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 90°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (30 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 5 років. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга AC 170-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1180 г |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Енергоефективність: | 110Lm/W |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,9 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна сила струму | 252mA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Кут розсіювання | 90° |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
- Ціна: 2 079 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці




