Розпродаж

LM726 Лампа Lemanso світлодіодна НЛО 12W E27 720LM срібло 85-265V
- Немає в наявності
- Код: 558000
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LM726 Лампа Lemanso світлодіодна НЛО 12W E27 720LM срібло 85-265V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Гриб |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча напруга | 85 V |
- Ціна: 50 ₴

