
Світлодіодна стрічка бігаюча хвиля Running effect 24V AVT smd2835 120LED/м IP20
- В наявності
- Код: 1022773
84 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка Running effect 24V AVT smd2835 120LED/м IP20 5000К
Цей товар продається кратно 10 м. Ціна за 1 м. Відрізні позиції даного товару обміну та поверненню не підлягають, просимо уважно оформлювати замовлення !
Высокоякісна світлодіодна стрічка з ефектом Running effect.
Running effect - це ефект, при якому світлодіоди на стрічці по черзі вмикаються і вимикаються, створюючи враження хвилі, що рухається, або рядка, що біжить. Цей ефект часто використовується для створення декоративного освітлення або привернення уваги до певного об'єкта або місця.
Світлодіодні стрічки з підтримкою "Running effect" зазвичай мають спеціальний контролер, який керує послідовним включенням та вимкненням світлодіодів. Користувач може налаштувати швидкість і напрямок руху цієї хвилі в залежності від своїх вподобань.
Переваги led стрічки з Running effect:
- широка область застосування (комерційні об'єкти, будинки, квартири, рекламний ринок);
- безпека: живлення від напруги 24 Вольт постійного струму;
- красивий колір світіння.
Монтаж світлодіодної стрічки
Монтаж світлодіодної стрічки - досить простий. Спочатку важливо підготувати поверхню, на яку буде кріпитися стрічка, очистивши її від забруднень. Потім зняти скотч на зворотній стороні стрічки і приклеїти до поверхні. Підключення до блоку живлення (БЖ) також потребує особливої уваги. Необхідно приєднати кінці стрічки до БЖ 24В, забезпечуючи правильну полярність (+ та -). Важливо дотримуватися інструкцій виробника для оптимальної ефективності та тривалості роботи стрічки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 12,5 см |
| Кількість метрів в котушці | 10 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Застосування | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому; Для авто |
| Робоча температура | 0 °C — +40 °C |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип драйвера | GZX16703 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Адресний |
- Ціна: 84 ₴/м










