
Модульний контактор 4п 25 А 2 НВ 2НЗ VF-RS-MC2O2C-25 VIDEX RESIST
- В наявності
702 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Модульний контактор VIDEX RESIST. Контактор — це електрично керований перемикач, який використовується для перемикання електричного ланцюга під час створення або розриву з'єднання між джерелом живлення і навантаженням. Призначений для безпосереднього під'єднання до сильноточних пристроїв. Використовується для автоматизації процесів у будівлях і спорудах для керування електродвигунами, вентиляцією, освітленням, опаленням та іншими різновидами навантаження. Не призначений для виконання функцій захисту від короткого замикання. Призначений для використання не навченими спеціально людьми та не вимагає технічного обслуговування.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960 °C.
Відповідає стандарту ДСТУ EN 61095:2014. Не містить шкідливих речовин. Не підлягає утилізації з побутовими відходами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 / 40 (вмонтований) |
| Артикул | VF-RS-MC2O2C-25 |
| Вага | 214г |
| Вольтаж | 400V |
| Відключаюча здатність за КЗ | 1.5кА |
| Кількість у коробі | 60 шт. |
| Матеріали | Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали контактів) |
| Напруга ізоляції | 500 В |
| Номінальна імпульсна напруга | 4000 В |
| Номінальний струм AC-7a | 25А |
| Номінальний струм AC-7b | 9 А |
| Переріз кабелю | 1.5-25 мм2 |
| Підключення | Зверху |
| Робоча температура | -5 °C ~ + 60 °C |
| Розміри | 81mm x 36mm x 68mm |
| Серія | RESIST |
| Тип контакту | 2НВ, 2НЗ |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246485418 |
- Ціна: 702 ₴





