
Перемикач навантаження 2п 63А VF-RS-PN263 VIDEX RESIST
- Немає в наявності
- Код: 27906 /VF-RS-PN263
400 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Перемикач навантаження VIDEX RESIST. Контактний комутаційний апарат, здатний вмикати, проводити й вимикати струм за нормальних умов кола, а також витримувати протягом нормованого часу струми під час нормованих ненормальних умов у колі, таких як коротке замикання.
Перемикач навантаження призначений для здійснення ручних операцій вмикання/вимикання електричних кіл та перемикання навантаження між двома джерелами живлення. Не забезпечує захист мереж від перевантажень та коротких замикань. Розрахований на використання не навченими спеціально людьми і не вимагає технічного обслуговування.
Корпус виготовлений із вогнетривкого поліаміду марки VO, який витримує до 960 °C.
Відповідає стандарту ДСТУ EN IEC 60947-3:2022. Не містить шкідливих речовин. Не підлягає утилізації з побутовими відходами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VF-RS-PN263 |
| Вага | 148г |
| Вольтаж | 230/400 |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Контактна група | I-0-II |
| Кількість у коробі | 120шт |
| Матеріали | Поліамід (корпус), латунь, мідь, срібло (матеріали контактів) |
| Переріз кабелю | 1-25 мм2 |
| Робоча температура | -5°C ~ + 40°С |
| Розміри | 84mm x 36mm x 74mm |
| Серія | RESIST |
| Сила струму | 63А |
| Частота | 50/60 Hz |
| Штрих-код | 4820246485364 |
- Ціна: 400 ₴

