
LED Контролер RGB RF 18А DC12-24V Радіо - Сенсорний 8 кнопок
- В наявності
- Код: 1022727
450 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED-контролер DC12-24V 18А RF Ultra-thin touch RGB
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB стрічки.
Переваги LED контролера світлодіодного RGB 18А DC12-24V RF Радіо - Сенсорний 8 кнопок:
- в пам'яті вже визначено деякі режими функціонування;
- за допомогою сенсорного кільця можна вибрати потрібний колір світіння стрічки;
- здатність керувати яскравістю світіння стрічки;
- вбудовані динамічні режими роботи.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен RGB контролер має певну потужність.
Завдяки динамічним та постійним режимам з використанням представленого контролера можна створити багато різноманітних кольорових композицій світла. Кількість режимів світіння дозволять організувати справжнє світлотехнічне шоу.
LED контролер світлодіодний RGB 18А DC12-24V (RF 8 кнопок) містить три канали - червоний (R), зелений (G), синій (B) і призначений для управління RGB лед продуктами. Продукт конектиться до світлодіодних модулів або RGB діодних модулів, світлодіодної стрічки RGB.
Вихідний струм контролера становить 18А, живиться від блоків живлення 12-24V стабільного електричного струму.
LED контролер світлодіодний RF 18А DC12-24V Радіо - Сенсорний 8 кнопок для управління:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
- режимом світіння;
- зміною кольору;
- увімкненням-вимкненням підсвічування.
Пульт функціонує в режимі RF дистанційного керування. За допомогою сенсорного кільця на пульті можна правильно настроювати відтінок кольору світіння. Даний контролер йде в комплекті з радіопультом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 8 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB стрічок |
| Особливість | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорний/кнопочний |
| Робоча напуга | 12-24 V |
| Струм на виході | 18 A |
| Струм на канал | 6 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Ціна: 450 ₴


