
LED Контролер RGBW Tuya WIFI 30А DC5-24V (05 серія)
- В наявності
- Код: 1022726
330 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RGBW Контролер Tuya WIFI 30А DC5-24V (05 серія)
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму свічення лід RGB стрічки.
Переваги LED контролера світлодіодного RGBW Tuya WIFI 30А DC5-24V
- функція керування через WIFI
- управління за допомогою програми.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен RGBW контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролер DC5-24V Tuya WiFi Beacon 05 Series RGBW controller складає 6А на канал, має 1-5 каналів, живиться від блоків живлення 5-24V стабільного електричного струму.
LED контролер Tuya WIFI 30А DC5-24V для керування:
- кольором і яскравістю свічення лід підсвічування;
- режимом світіння;
- зміною кольору;
- увімкненням-вимкненням підсвічування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 2 |
| Призначення | Для RGB+W стрічок |
| Особливість | WI-FI; Tuya |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напуга | 5-24 V |
| Струм на виході | 15 A |
| Струм на канал | 6 A |
- Ціна: 330 ₴

