
W+WW Контролер RF 2-канальний 12A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 11 кнопок
- В наявності
- Код: 1022736
825 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер W+WW RF 2-канальний 12A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 11 кнопок
Контролер W+WW RF 2-канальний 12A 2.4G DC12-24V використовується для керування колірною температурою світла лeд стрічок.
- "W" - білий колір (White);
- "WW" - теплий білий колір (Warm White).
LED контролер W+WW DC12-24V дозволяє настроювати відтінки світла від холодного білого до теплого білого, що дозволяє створювати різні атмосфери у приміщенні або підсвічування для різних завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість кнопок | 11 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 2 |
| Призначення | Для W+WW стрічок |
| Особливість | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорний/кнопочний |
| Робоча напуга | 12-24 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 6 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Ціна: 825 ₴

