
LED-контролер RGB Wi-Fi IR Tuya 12 А DC5-24V — 24 кнопки+3 кнопки
- В наявності
- Код: 1022745
600 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RGB Контролер Wi-Fi IR Tuya 12 А DC5-24V — 44 кнопки + 3 кнопки
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму свічення лед RGB стрічки.
Переваги LED контролера світлодіодного RGB WIFI IR Tuya 12А DC5-24V
- функція керування через WIFI
- управління за допомогою додатку Tuya.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен RGB контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контроллер DC5-24V 12A Tuya WiFi IR 24KEY RGB Controller складає 12А на канал, має 4 канали, живиться від блоків живлення 5-24V стабільного електричного струму.
LED контролер WIFI IR Tuya 12А DC5-24V для керування:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
- режимом світіння;
- зміною кольору;
- увімкненням-вимкненням підсвічування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 24 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB стрічок |
| Особливість | WI-FI; Tuya |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напуга | 5-24 V |
| Струм на виході | 6 A |
| Струм на канал | 2 A |
| Тип | Інфрачервоний (IR) |
- Ціна: 600 ₴

