
RGB Контролер RF 18A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 6 кнопок
- В наявності
- Код: 1022747
675 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RGB Контролер RF 18A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 6 кнопок
Лед контролер – це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB стрічки.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен LED контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролера RF 18A 2.4G DC12-24V становить 18А, має 3 канали, живиться від блоків живлення 12-24V стабільного електричного струму.
RGB LED контролер DC12-24V 18A2.4G для управління:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
- режим світіння;
- зміною кольору;
- увімкнення-вимкнення підсвічування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB стрічок |
| Особливість | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорний/кнопочний |
| Робоча напуга | 12-24 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Ціна: 675 ₴

