
Клемна колодка "тип Н" 2.5-4 мм / 3А чорна АскоУкрем
- Немає в наявності
- Код: A0130040015
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для надійного та зручного з'єднання провідників та електроізоляції місця з'єднання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 92 мм |
| Діаметр | 3 мм |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Конструкція | Пряма |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість модулів | 12 |
| Матеріал виробу | Поліпропілен |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Спосіб монтажу | Гвинт |
| Стан | Новий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Ширина | 15.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний струм | 10 А |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 25 ₴




