
Клемна колодка 10 мм2 / 10А тип W (U) АскоУкрем
- Готово до відправки
- Код: A0130040003
32,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для надійного та зручного з'єднання провідників та електроізоляції місця з'єднання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 127.7 мм |
| Діаметр | 3.7 мм |
| Колір ізоляції | Прозорий |
| Конструкція | Пряма |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість модулів | 12 |
| Матеріал виробу | Поліетилен |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Спосіб монтажу | Гвинт |
| Стан | Новий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Ширина | 19.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний струм | 10 А |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 32,80 ₴



