
LED димер RF 2-канальний 12A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 11 кнопок
- В наявності
- Код: 1022763
811 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Димер RF 2-канальний 12A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 11 кнопок
Маючи багаторівневе регулювання яскравості, включаючи/вимикаючи діодну стрічку, представлений димер дозволить зробити лед підсвічування багатогранним.
Слід використовувати цей девайс і для підсвічування у розкішному ресторані чи кафе, у нічних клубах, торгових центрах, у вуличному підсвічуванні великого міста. Будівельне підсвічування об'єктів також не обходиться без димера. Як бачимо з прикладів вище, сфера застосування вищезгаданого пристрою дуже широка.
Можливості LED димера RF 2-канального 12A 2.4G DC12-24V:
- регулювання яскравості від 10% до 100%;
- увімкнення/вимкнення підсвічування;
- налаштування динамічних режимів.
Димери слід розділити на кілька типів: радіо димери, стаціонарні та інфрачервоні. Під'єднавши будь-який з таких видів до освітлювальних приладів, ви можете регулювати режими, змінити яскравість світіння, швидкість бажаного режиму, а також під'єднувати кілька димерів у зв'язці. Такий виріб, як димер, дає можливість не тільки утворювати умовне зонування в житлових будинках та квартирах, а й здійснювати управління ним.
Даний димер використовують для регулювання яскравості світла світлодіодної стрічки та інших освітлювальних елементів.
Прилад, який регулює світло на відстані, називається димером. Завдяки цьому пристрою можна легко змінювати яскравість світла будь-якого сучасного світлодіодного приладу: лампи, світильника, лед лінійки, діодної стрічки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 11 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 3 |
| Призначення | Для монохромних стрічок |
| Особливість | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорний/кнопочний |
| Робоча напуга | 12-24 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
| Тип | Радіо (RF) |
- Ціна: 811 ₴

