
LED настільний акумуляторний світильник Ardero DE1737ARD
- Немає в наявності
- Код: 8063/ 80223
614 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED настільний акумуляторний світильник Ardero DE1737ARD
LED настільний світильник з тримачем для олівців та кліпсою для кріплення
Настільний акумуляторний світильник у пластиковому корпусі з трьома рівнями яскравості та кліпсою для кріплення.
Особливості настільного світильника Ardero DE1737ARD
Дизайн. Лаконічний дизайн корпусу прикрасить робоче місце, а тримач для ручок та олівців допоможе тримати порядок за столі.
Керування напрямком світла. Завдяки гнучкій ніжці світильник можна повертати на 360градусів а кліпса надійно зафіксує світильник на поверхні.
Керування яскравісттю. Завдяки сенсорним кнопкам можна керувати трьома рівнями яскравості
Час автономної роботи від 2,5 до 4,5 годин 4,5 год
Час зарядки 4-5 год
Батарея 1200mAh
USB кабель в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Світловий потік | 260 лм |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Елементи живлення | Батарея 1200mAh |
| Колірна температура ( в межах) | 3000-6000K |
| Час зврядки | 4-5 годин |
- Ціна: 614 ₴


