
Світлодіодний світильник Ardero AL5100ARD 56W EOS RGB
- Немає в наявності
- Код: 80256
2 362 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Ardero AL5100ARD 56W EOS RGB
Нові моделі декоративних світлодіодних SMART світильників з функцією RGB-свічення
Світильники є це сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам.
Переваги та особливості Ardero AL5100ARD EOS RGB:
Дизайн. Світильник має стильний лаконічний дизайн, а завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зіркового неба) при увімкненому світильнику
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного пластику
Керування світлом. Моделі оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю і додатковим режимом RGB-свічення
Функція RGB свічення. Світильник має режими вибору одного з трьох кольорів свічення, або постійної зміни 7 кольорів по колу.
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | GRB |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 56 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4480 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 83 мм |
| Діаметр | 390 мм |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 2 362 ₴










