-7%Світлодіодний світильник Ardero AL6111ARD 60W ASFERO
- В наявності
- Код: 80247
2 678 ₴
2 490,54 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Ardero AL6111ARD 60W ASFERO
Світильники AL6111ARD ASFERO об'єднують в собі стильний дизайн та сучасні технології, щоб створити комфортне та ефективне освітлення в будь-якому приміщенні. Виготовлені з високоякісних матеріалів, вони забезпечують рівномірне освітлення та економію електроенергії.
Завдяки функції пам'яті та можливості керування освітленням за допомогою пульта, ці світильники дозволяють створити затишну атмосферу або якісне робоче освітлення в будь-який час доби. Вони ідеально підходять як для домашнього, так і для комерційного використання, додаючи сучасний шарм інтер'єру.
Особливості світильників Ardero AL6111ARD ASFERO
Дизайн. Вишукатий геометричний дизайн дозволяє прикрасити будь-якій сучасний інтер’єр квартири, будинку або комерційного приміщення.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення та яскравістю завдяки яким можна створити якісне робоче освітлення або затишну атмосферу або використовувати у якості нічника. Одним пультом можна керувати декількома світильниками серії.
Світлодіодний світильник Ardero AL6111ARD 60W ASFERO
Світильники AL6111ARD ASFERO об'єднують в собі стильний дизайн та сучасні технології, щоб створити комфортне та ефективне освітлення в будь-якому приміщенні. Виготовлені з високоякісних матеріалів, вони забезпечують рівномірне освітлення та економію електроенергії.
Завдяки функції пам'яті та можливості керування освітленням за допомогою пульта, ці світильники дозволяють створити затишну атмосферу або якісне робоче освітлення в будь-який час доби. Вони ідеально підходять як для домашнього, так і для комерційного використання, додаючи сучасний шарм інтер'єру.
Особливості світильників Ardero AL6111ARD ASFERO
Дизайн. Вишукатий геометричний дизайн дозволяє прикрасити будь-якій сучасний інтер’єр квартири, будинку або комерційного приміщення.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення та яскравістю завдяки яким можна створити якісне робоче освітлення або затишну атмосферу або використовувати у якості нічника. Одним пультом можна керувати декількома світильниками серії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4600 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Багатогранна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 2 490,54 ₴




