-9%Настінний світлодіодний світильник Ardero AL6140ARD 12W MADEIRA
- В наявності
- Код: 80251
420 ₴
382,20 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодні світильники Ardero AL6140ARD MADEIRA
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування. Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і в якості бра.
Сучасний лаконічний дизайн дозволяє використовувати такий світильник для декорування як житлових приміщень, так приміщень кафе, ресторанів, готелів тощо.
Особливості настінних світильників Ardero AL6140ARD MADEIRA
Дизайн. Лаконічний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Настінне кріплення. Дозволяє використовувати моделі у якості бра або декоративного акцентного підсвічування певних зон та елементів
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення за допомогою вимикача
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | акрил, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Світловий потік | 1020 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні атрибути | |
| Джерело світла | LED module |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Овал |
- Ціна: 382,20 ₴




