
Світлодіодний світильник Ardero AL3007-SB 15W 5000К IP65 чорний
- Немає в наявності
- Код: 80221
460 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вологозахисні декоративні світильники Ardero AL3007
Нові моделі накладних світлодіодних світильників з підвищеним рівнем захисту ІР65
Світильники даної серії за рівнем пиловолого- захищеності є придатними для сфери ЖКГ, але завдяки особливостям свого дизайну можуть стати ключовим елементом і у внутрішньому інтер'єрі житлових приміщень. Особливо підійдуть для приміщень, які мають підвищену вологість, таких як ванні кімнати, приміщення з басейнами і т.п.
Особливості та переваги світильників Ardero AL3007
Дизайн. конструкції Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Якісне комфортне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами
Ступінь захисту: IP65
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 460 ₴




