-7%Вбудований світильник Ardero DL2801 G5.3 білий
- В наявності
- Код: 80212
189 ₴
175,77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вбудований світильник Ardero DL2801 G5.3 білий
Нові моделі вбудованих світильників під лампу MR16
Світильники можна використовувати в якості як основного освітлення, так і декоративної підсвітки у житлових, торгівельних та адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо..
Особливості точкових світильників Ardero DL2801
Дизайн конструкції. Лаконічний стильний дизайн дозволяє використовувати світильники у більшості інтер’єрів та поєднувати їх з іншими світильниками у схожому дизайні, створюючи єдину стильну лінію освітлення у приміщеннях.
Особливості конструкції. Світильник складається з основи та декоративного акрилового кільця, що надійно тримає лампу та додає об’єму, створюючи подвійне свічення.
Зручний та надійний монтаж. Завдяки прижимним пружинам світильник легко монтується та надійно утримується у монтажному отворі. Світильники підходять для установки у всі типи стель: підвісні та натяжні.
Фронтальне підключення лампи. Для встановлення лампи не потрібно виймати світильник з отвору, встановлення у всі типи стель: підвісні та натяжні.
Якість конструкції. Світильники виготовлені з міцного алюмінію та акрилу, тому їх дозволено використовувати тільки зі світлодіодними лампами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Інший тип цоколя | GU5.3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |
| Ширина | 92 мм |
- Ціна: 175,77 ₴






