
Світлодіодний світильник Ardero AL6143ARD 60W MADEIRA
- Немає в наявності
- Код: 80240
1 628 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодні SMART світильники AL6143ARD MADEIRA
Світлодіодні SMART світильники AL6143ARD MADEIRA - це сучасне освітлення зі зручним керуванням, яке створює атмосферу комфорту та затишку у вашому приміщенні. Вони поєднують в собі стильний дизайн і передові технології, забезпечуючи якісне та ефективне освітлення.
Ці світильники ідеально підходять для використання як у домашніх, так і в комерційних приміщеннях, додаючи сучасний шарм вашому інтер'єру.
Особливості SMART світильників AL6143ARD MADEIRA
Дизайн. Вишуканий сучасний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з міцного акрилу
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування режимами свічення та яскравістю
Ефект подвійного кольору. Під час встановлення світильника можна обрати варіанти зміни колірної температури відповідно до потреб та сценарію освітлення в приміщенні.
Доступні варіанти однієї колірної температури 3000К-4000К-6500К або мікс кольорів 3000K+6500K 6500K+3000K-4000К
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Діммер | Так |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4850 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Багатогранна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 660 см |
| Ширина | 260 см |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-6500К |
- Ціна: 1 628 ₴








