
Дзвінок PELA DC безпровідний з підсвіткою RGB 60 тоновий чорний DB-6/B VIRONE
- Готово до відправки
- Код: 842870/DB-6/B VIRONE
625 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Дверний бездротовий акумуляторний дзвінок PELA, чорний. Це естетичний та елегантний пристрій, який завдяки системі навчання можна розширити додатковими передавачами, встановивши їх на кількох входах, забезпечуючи зручність у повсякденному житті.
Продукт надзвичайно простий у використанні - не потребує дротового монтажу. Просто розмістіть передавач біля дверей або воріт, а приймач – у будь-якій точці будинку (діапазон до 300 м на відкритих місцях).
Підвищений рівень захисту IP44 означає захист від дощу та пилу, а також від складних погодних умов.
Рінгтон має вбудовану 5-ступінчасту функцію регулювання гучності, включаючи повне відключення звуку в залежності від уподобань користувача, а також можливість вибору мелодії з 60 різних звуків (включаючи звуки для особливих подій, наприклад Різдва).
Пристрій має 3 режими сигналізації, які дозволяють налаштувати звук і світло відповідно до ваших очікувань або часу доби. Один із режимів — миготливе світлове кільце, що змінює колір, привертає увагу навіть при приглушеному або повному вимкненні звуку. Це рішення виконає свою роль, наприклад, коли дитина спить. Ви також можете вимкнути звук і залишити лише освітлення або вимкнути освітлення та залишити лише звук. Обидві форми сигналізації також можна використовувати одночасно.
Приймач на батарейках, живлення від трьох батарейок АА (батарейки в комплект не входять).
Трансмітер з живленням від батареї CR2032 (батарея входить в комплект).
Технічні параметри Загальна інформація: Бездротовий: так Радіус дії на відкритій місцевості: 300м Частота: 433,92 МГц Можливість розширення додатковими передавачами: є Інші особливості: Система навчання Приймач: Вид струму (приймач): DC Номінальна напруга: 4,5 В постійного струму Тип і кількість батареї (ресивер): 3xAA Вбудований акумулятор (ресивер): немає Споживана потужність: 0,15 Кількість звуків дзвінка: 60 Том: 92 Регулятор гучності: є Діапазон регулювання гучності [дБ]: 0-92 Оптична сигналізація: є Спосіб монтажу: Поверхневий монтаж Матеріал корпусу (ствольна коробка): Пластик Колір корпусу: чорний Ширина (ствольна коробка) [мм]: 81 Висота (ствольна коробка) [мм]: 81 Глибина (ствольна коробка) [мм]: 34 Передавач: Тип струму (передавача): DC Номінальна напруга (передавач): 3В Тип і кількість батареї (передавача): 1xCR2032 Вбудований акумулятор (передавач): є Максимальна потужність передавача: ≤10 мВт Ступінь захисту (IP) (передавач): IP44 З підсвічуванням: є З табличкою з описом: немає Матеріал корпусу (передавача): пластик Колір (передавача): Чорний Ширина (передавач) [мм]: 36 Висота (передавача) [мм]: 66 Глибина (передавач) [мм]: 18
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 60 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 250 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 81 мм |
| Висота кнопки | 66 мм |
| Довжина динаміка | 81 мм |
| Довжина кнопки | 36 мм |
| Ширина динаміка | 34 мм |
| Ширина кнопки | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Частота | 433 МГц |
- Ціна: 625 ₴

