
Безперебійний блок живлення Lemanso 12V 60W LM40407 (з функцією ДБЖ)
- Немає в наявності
- Код: 520028/LM40407
940 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Де застосовуються блоки безперебійного живлення
- Системи відеоспостереження
- Електричні замки та домофони
- Охоронні системи та сигналізація
- Контроль доступу
- Світильники, світлодіодні стрічки та лампочки з джерелом живлення 12 вольт
- Інші слаботочні системи 12 вольт
Перфорований корпус сірого кольору створює природну вентиляцію, що захищає джерело живлення [Артикул] від перегрівів. Габаритні розміри: [Длина, мм]x[Ширина, мм]x[Высота, мм] мм. Колір корпусу – [Цвет].
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,46 |
- Ціна: 940 ₴

