
Енергометр (ватметр) з LCD-дисплеєм OR-WAT-419(GS)/B Чорний ORNO
- Готово до відправки
- Код: 842948 /OR-WAT-419(GS)/B
550 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимірювач потужності з LCD-дисплеєм, чорний. Лічильник електроенергії призначений для аналізу споживання енергії електроприладів і розрахувати вартість енергії, потрібної під'єднаним приладом. Калькулятор енергії має РК-дисплей із підсвіткою і просту конфігурацію параметрів вимірювання витрат (просто утримуйте кнопку MODE, щоб увійти в настроювання вартості електроенергії). Вимірювання напруги: 200 В ~ 276 В~. Ваметр із захистом IP20 підходить для використання всередині приміщень у будь-яких сухих приміщеннях. Пристрій має одну 2P+E розетку типу Schuko, яка забезпечить безпечний доступ до живлення. Розетка дає змогу a безперервний струм 16 А з максимальною потужністю 3680 Вт. Розміри пристрою 63 х 75 мм. Загальна інформація: Тип лічильника: Електронний Номінальний струм (In) [A]: 16 Макс. струм (Imax) [A]: 200: 270 Номінальна напруга (Un) NL [В]: 230 Частота [Гц]: 50 Клас точності: А Тип: Однофазний вид індикації: Дисплей підсвітка Да: Спосіб кріплення: В розетку Стандарт: (SCHUKO) Штрихкод; 5908254842948 Ширина [мм]: 58 Глибина [мм]: 54 Висота [мм]: 102
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | OR-WAT-419(GS) |
| Міцність | 3680 Вт |
| Наявність монітора | Да |
| Наявність розетки | 1 |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус для накладного монтажа |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 550 ₴

