
Настінний накладний світлодіодний світильник Ardero AL8120ARD 10W чорний
- В наявності
- Код: 80009
1 250 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Настінний накладний світлодіодний світильник Ardero AL8120ARD 10W чорний
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування.Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і в якості бра. Сучасний лаконічний дизайн дозволяє використовувати такий світильник для декорування як житлових приміщень, так і приміщень кафе, ресторанів, готелів тощо.
Особливості світильників AL8120ARD:
Якість конструкції. Надійний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують стабільну роботу світильника. Корпус з алюмінію та заліза.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій.
Економічність. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з галогенними лампами.
Ресурс роботи 25 000 годин.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 800 лм |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 625 мм |
- Ціна: 1 250 ₴




