Новинка

LED світильник VIDEX EDGE-RC-72W-WHITE (VLE-ERC-RGB-72W)
- В наявності
- Код: 28128/ VLE-ERC-RGB-72W
4 113 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED світильник VIDEX EDGE-RC-72W-WHITE (VLE-ERC-RGB-72W)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність | 72 Вт |
| Світловий потік | 4700 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VLE-ERC-RGB-72W |
| Вага | 1.8кг |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Колірна температура світла | 2700K-6000K |
| Коефіцієнт потужності | 0.92 |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Максимальна сила струму | 350mA |
| Матеріали | Алюміній-полікарбонат |
| Напруга | 220 В |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 450mm х 450mm х 80mm |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип харчування | Мережа |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна гама | RGB |
| Штрих-код | 5904405542224 |
- Ціна: 4 113 ₴







