-7%Магнітний трековий світильник Ardero MGN303ARD
- В наявності
- Код: 80148
1 180 ₴
1 097,40 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Магнітний трековий світильник Ardero MGN303
Доповнення асортименту трекових світильників MGN303 новою потужністю.
Магнітні трекові світильники з кутом розсіювання 35°, що найкраще підходить для створення акцентного освітлення - фокусування уваги на необхідних предметах чи об’єктах.
Сферою використання таких світильників є житлові приміщення, торгівельні приміщення, галереї та виставкові зали.
Переваги та особливості:
Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
Зручне керування напрямком світла та легке переміщення по всій довжині шини роблять світильники кращим вибором для акцентного освітлення.
Безпека. Система має постійну напругу 48В, а не 230В, тож можна не переживати за безпеку ураження струмом під час монтажу та використання світильників.
Простота збірки та різновиди монтажу. Світильники легко встановлюються у шинопровід за допомогою магнітів, а додаткові фіксатори забезпечують максимально надійний монтаж. Завдяки різновиду комплектуючих такі системи освітлення можна зробити вбудованими, накладними чи підвісними.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлюваних предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 35 град. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр | 70 мм |
- Ціна: 1 097,40 ₴





