
Неповоротний вбудований світильник Feron DL6310 G5.3 чорний
- В наявності
- Код: 80261
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Неповоротний вбудований світильник Feron DL6310 G5.3 чорний
Доповнення модельного ряду вбудованих світильників серії Aluminium.Світильники для основного освітлення та створення світлових акцентів в певних ділянках приміщення, чи на окремих предметах інтер'єру.
Лаконічний та універсальний дизайн дозволяє встановити такі світильники у будь-якому типі інтер'єру та приміщенні - у житлових, торгівельних та адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо.
Особливості світильників Feron DL6310
Дизайн. Конструкція кріплення лампи передбачає її поглиблене розташування, що відповідає останнім тенденціям в дизайні інтер'єрів, та дозволяє створити акцентоване освітлення. Такий спосіб розташування лампи створює максимально м'яке, приємне та комфортне для сприйняття світло, без ефекту засліплення.
Фронтальне підключення лампи. Для встановлення лампи не потрібно виймати світильник з отвору.
Якість конструкції. Світильник виготовлений з міцного алюмінію що значно подовжує термін його використання.
Використання ламп. Світильник призначений під лампу MR16. Рекомендовано використовувати зі світлодіодними лампами. У разі використання галогенних ламп - максимально допустима потужність 50Вт/12В
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Інший тип цоколя | GU5.3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В, Дванадцять |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
- Ціна: 115 ₴




