
Архітектурний світильник Feron DH028 коричневий
- В наявності
- Код: 11887
369 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Архітектурний світильник Feron DH028 коричневий це настінний світлодіодний світильник для підсвітки фасадів. Світильник можна встановлювати на терасі, балконі або на стіні будинку.
Надійна конструкція Високий рівень захисту IP54 та широкий діапазон робочих температур від -20 до +45 С
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, які є стійкими до появлення світлових дефектів.
Енергоефективність 75Lm/W
Економія Заощаджує понад 90% енергії у порівнянні зі світильниками, в яких використовуються лампи розжарювання та 50% у порівнянні зі світильниками, в яких використовуються лампи енергоощадливі.
Ресурс роботи 30 000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Термін служби | 4 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 369 ₴





