Новинка

LED Світильник архітектурний AR091B IP54 VIDEX GU10
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28153/ VL-AR091B
468 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
LED Світильник архітектурний VIDEX AR091B IP54 GU10. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна світлодіодна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 160 см |
| Діаметр | 60 см |
| Ширина | 80 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 468 ₴



