
LED Світильник архітектурний AR09061B IP54 VIDEX GU10
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28155/ VL-AR09061B
898 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED Світильник архітектурний VIDEX AR09061B IP54 GU10. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, терас, садових доріжок тощо. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна світлодіодна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | GU10 |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 360° |
- Ціна: 898 ₴



