-10%Лінійний світлодіодний світильник Ardero AL5075 36W 6500К IP65 білий
- В наявності
- Код: 01759
350 ₴
315 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Лінійний світлодіодний світильник Ardero AL5075 36W 6500К IP65 білий
Нові моделі лінійних пиловологозахищених світильників.
Світильники призначені для внутрішнього освітення пріміщень з високим рівнем пилу та вологи. Можуть використовуватись у якості основного та додаткового оствітлення торгових площ, складських та виробничих приміщень, АЗС та інших адміністративних приміщень, відрізняються високим рівнем захисту, енергоефектівності та надійності.
Особливості світильників Ardero AL5075
Якість світла. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильника виготовлено з якісного полікарбонату, що у поєднанні з комплектуючими робить його надійним та довговічним.
Рівень пиловологозахищеності IP65 Світильникі мають високий рівень захисту ІР65 що забезпечує надійний захист від пилу та вологи та не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Оптимальна ціна. Завдякі матеріалам та технічному рішенню ціна світильників є нижчою за аналоги та більш привабливою для споживачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
- Ціна: 315 ₴





