-10%Лінійний світлодіодний світильник Ardero AL5075 48W 6500К IP65 білий
- В наявності
- Код: 32898
452 ₴
406,80 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Лінійний світлодіодний світильник Ardero AL5075 48W 6500К IP65 білий
Нові моделі лінійних пиловологозахищених світильників.
Світильники призначені для внутрішнього освітення пріміщень з високим рівнем пилу та вологи. Можуть використовуватись у якості основного та додаткового оствітлення торгових площ, складських та виробничих приміщень, АЗС та інших адміністративних приміщень, відрізняються високим рівнем захисту, енергоефектівності та надійності.
Особливості світильників Ardero AL5075
Якість світла. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильника виготовлено з якісного полікарбонату, що у поєднанні з комплектуючими робить його надійним та довговічним.
Рівень пиловологозахищеності IP65 Світильникі мають високий рівень захисту ІР65 що забезпечує надійний захист від пилу та вологи та не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Оптимальна ціна. Завдякі матеріалам та технічному рішенню ціна світильників є нижчою за аналоги та більш привабливою для споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Лінійна |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4560 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладної |
- Ціна: 406,80 ₴





