-7%Настільний світильник Ardero DE1430ARD білий на струбцині (без основи)
- Готово до відправки
- Код: 01960
718 ₴
667,74 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний світильник Ardero DE1430ARD в сучасному стильному дизайні з металевим корпусом ідеально підійде для сучасного інтер'єру єру офісу або робочого простору і стані його прикрасою.
Модель передбачає кріплення на струбцину або встановлення на спеціальну основу. Завдяки цьому світильник можна або зафіксувати в будь-якому зручному положенні на столі чи полиці, або поставити на стіл.
Основні переваги
Конструкція корпусу дозволяє регулювати висоту світильника і положення плафона та направляти світло в потрібну точку і не засліплюючи очі.
Світильник оснащений керамічним патроном Е 27 під лампу загального призначення, тому ви самі можете вибрати вид лампі для нього і таким чином керувати яскравістю і температурою свічення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Діаметр | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 667,74 ₴









